Odrębne programy wychowawczy i profilaktyki od września 2017 r. zastąpi jeden – wychowawczo-profilaktyczny. Jak należy opracować nowy program, jakie elementy uwzględnić i w jakich szkołach obowiązuje? Przedstawiamy przykładowy wzór programu!
Z dniem 1 września 2017 r. wchodzi w życie wiele nowych/zmienionych przepisów. Poniższa prezentacja zawiera szczegółowy wykaz przepisów, a także omówienie najważniejszych zmian od roku szkolnego 2017/2018.
Z początkiem roku szkolnego 2017/2018 wchodzi w życie wiele zmienionych przepisów Prawa oświatowego. Zmiany te często wymagają aktualizacji dokumentacji szkolnej, a także zaznajomienia nauczycieli ze wszystkimi nowościami na zebraniu rady pedagogicznej. Przedstawiamy przepisy, które wchodzą w życie 1 września – nie są to jeszcze wszystkie regulacje, ponieważ część z nich nie została jeszcze podpisana. Pamiętaj jednak, że artykuł będzie na bieżąco uzupełniany o nowe ustawy i rozporządzenia.
Rok szkolny 2017/2018 to początek reformy oświaty. To pierwszy rok, w którym wchodzi w życie nowe Prawo oświatowe. Dotychczasowe przepisy w większości przestaną obowiązywać, a na ich miejsce wchodzą nowe, zmienione, dostosowujące regulacje do nowego ustroju szkolnego. Sprawdzamy, co się zmieni, jakie nowości wprowadzają przepisy i o czym musi wiedzieć każdy dyrektor placówki oświatowej!
Od 1 września 2017 r. wchodzi w życie wiele nowych/zmienionych przepisów ustanowionych przez Prawo oświatowe. Przedstawiamy szkolenie, które wyjaśnia, na czym polegają zmiany, o których musi wiedzieć każdy dyrektor szkoły i przedszkola. Ekspert – Pan Leszek Zaleśny – prezentuje „Spis z natury” przepisów oświatowych w roku szkolnym 2017/2018, dzięki czemu możesz sprawdzić, co czeka Twoja placówkę w nadchodzącym roku szkolnym.
Brak konsultacji
w najbliższym czasie
Brak nadchodzących wydarzeń
Zajmie ci to jedynie 2 minuty