Chcesz zdobyć umiejętność rozmowy i budowania rozwiązań z dzieckiem, które ma niską motywację do współpracy? Szukasz sposobów, aby włączyć do współpracy rodziców uczniów? Zastanawiasz się, jak rozmawiać rodzicami uczniów, aby znaleźć porozumienie i wypracować wspólne rozwiązania zamiast przerzucać się winą? Pomoże Ci w tym Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Zapraszamy na certyfikowane szkolenie pod patronatem Portalu Oświatowego oraz portalu ePedagogika.
Szkolenie TSR w edukacji składa się z 3 części:
1. Rozmowa skoncentrowana na rozwiązaniach w pracy z dzieckiem
W tej części poznasz skuteczne techniki komunikacji z dziećmi, które pomogą w rozpoznawaniu jego potrzeb oraz wydobyciu jego mocnych stron. Dowiesz się także, jak pracować z uczniem w sytuacjach kryzysowych. Przekonasz się, jak umiejętność rozpoczynania rozmowy skierowanej na rozwiązania pomoże nawiązać dobre relacje z uczniami.
2. Rozmowa skoncentrowana na rozwiązaniach w pracy z rodzicem
Ten moduł szkolenia pozwoli się zdobyć umiejętność włączania rodziców w pracę na rzecz dziecka. Zdobędziesz kompendium wiedzy na temat budowania kompleksowej współpracy tj. zarówno z uczniami, jak i ich rodzicami.
3. Warsztat rozwoju osobistego dla nauczycieli
W tej części szkolenia przećwiczysz strukturę rozmowy skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ten moduł szkolenia to także okazja, aby przyjrzeć się swoim talentom i zasobom oraz określić cele najbliższego rozwoju.
Brak konsultacji
w najbliższym czasie
Brak nadchodzących wydarzeń